For å delta i Landsfinalen for bilcross junior må du kvalifisera deg ved å vera blant dei beste i eit av kvalifiseringsløpa.
Reglane for kvalifiseringsløpa finn du her…
Oversikt over kor og kva tid kvalifiseringsløpa går finn du her…
Foreløpig er desse kvalifisert:
(Liste i Excel-format for dei som vil sortere sjølv finn du her…)
Kvalifisert | Dato | Plass | Navn | Klubb |
LF BC jr 2014 | 26.07.2014 | 6 | Eirik Andersen | NMK Modum og Sigdal |
Bergen | 11.04.2015 | 1 | Sigve Hansen | NMK Bergen |
Bergen | 11.04.2015 | 2 | Adrian Vaktskjold | NMK Bergen |
Bergen | 11.04.2015 | 3 | Eirik Sandvik | NMK Vikedal |
Bergen | 11.04.2015 | 4 | Julie Mæland | NMK Vikedal |
Bergen | 11.04.2015 | 5 | Sølve Østbø | NMK Vikedal |
Bergen | 11.04.2015 | 6 | Kaj-Erik Heimvik | NMK Bergen |
Egersund | 25.04.2015 | 1 | Fredrik Ekhom | NMK Kvinesdal |
Egersund | 25.04.2015 | 3 | Simen Narvestad | NMK Kvinesdal |
Egersund | 25.04.2015 | 4 | Jørn Håkon Stølen | NMK Kvinesdal |
Egersund | 25.04.2015 | 5 | Sander Narvestad | NMK Kvinesdal |
Egersund | 25.04.2015 | 6 | Christian Årli Hunsbedt | NMK Kvinesdal |
Egersund | 25.04.2015 | 7 | Anders Ubostad | NMK Konsmo |
Fluberg | 25.04.2015 | 1 | Simen Engsvik | NMK Aremark |
Fluberg | 25.04.2015 | 2 | Eskil Espeseth | NMK Fluberg |
Fluberg | 25.04.2015 | 3 | Marcus Bårdseth | NMK Hamar |
Fluberg | 25.04.2015 | 4 | Espen Lappen | NMK Fluberg |
Fluberg | 25.04.2015 | 5 | Emil Løstegård | NMK Gol |
Fluberg | 25.04.2015 | 6 | Marius Karlstad | NMK Gardermoen |
Elverum | 09.05.2015 | 1 | Lars Henrik Sagmoen | KNA Solør Motorsport |
Elverum | 09.05.2015 | 2 | Tor Eivind Kristiansen | NMK Trysil |
Elverum | 09.05.2015 | 3 | Magnus Knutsen | NMK Hamar |
Elverum | 09.05.2015 | 4 | Tommy Krokengen | NAF MS Hamar og omegn |
Elverum | 09.05.2015 | 5 | Simon Carlander | NMK Hamar |
Elverum | 09.05.2015 | 6 | Victor Nymoen | KNA Solør Motorsport |
Hønefoss | 09.05.2015 | 1 | Sebastian Huse | NMK Aremark |
Hønefoss | 09.05.2015 | 3 | Alexander Eng | NMK Aremark |
Hønefoss | 09.05.2015 | 2 | Mads Kasa | NMK Hønefoss |
Hønefoss | 09.05.2015 | 5 | Robert Kasa | NMK Hønefoss |
Hønefoss | 09.05.2015 | 6 | Sondre Evjen | NMK Gol |
Hønefoss | 09.05.2015 | 7 | Håvard Øynebråten | NMK Gol |
Aurskog Høland | 14.05.2015 | 1 | Tobias Sørås | NMK Aurskog – Høland |
Aurskog Høland | 14.05.2015 | 2 | Markus Vestli | NMK Aurskog – Høland |
Aurskog Høland | 14.05.2015 | 3 | Martin Furuseth | NMK Aurskog – Høland |
Aurskog Høland | 14.05.2015 | 4 | Trond Andre Gransjøen | KNA Solør Motorsport |
Aurskog Høland | 14.05.2015 | 6 | Henrik Alexander Kristiansen | NMK Aurskog – Høland |
Aurskog Høland | 14.05.2015 | 8 | Hans Martin Ellingsen | NMK Aurskog – Høland |
Kvinesdal | 14.05.2015 | 1 | Nikolay Rike Grønlund | NMK Konsmo |
Kvinesdal | 14.05.2015 | 5 | Tarje Ousdal | NMK Egersund |
Kvinesdal | 14.05.2015 | 6 | Elias Røynestad | NMK Kvinesdal |
Kvinesdal | 14.05.2015 | 9 | Erik Lunde Jåtten | NAF Motorsport Stavanger |
Kvinesdal | 14.05.2015 | 10 | Kevin Knabenes | NMK Kvinesdal |
Gardermoen | 16.05.2015 | 3 | Marius Eng | NMK Hamar |
Gardermoen | 16.05.2015 | 4 | Tor Vidar Sørlie | NMK Gardermoen |
Gardermoen | 16.05.2015 | 6 | Marius Johansen | NMK Trøgstad |
Gardermoen | 16.05.2015 | 8 | Ole Nikolay Ingvaldsen | NMK Aurskog – Høland |
Konsmo | 16.05.2015 | 1 | Aleksander Beisland | KAK |
Konsmo | 16.05.2015 | 4 | Daniel Melhus | NMK Konsmo |
Konsmo | 16.05.2015 | 5 | Olav Breimyr Hansen | NAF Froland |
Konsmo | 16.05.2015 | 9 | Andreas Orthe | NMK Kvinesdal |
Konsmo | 16.05.2015 | 10 | Henrik Egeland | NMK Egersund |
Nord Gudbrandsdal | 23.05.2015 | 1 | Daniel Syrstad Lindsø | NMK Nord – Gudbrandsdal |
Nord Gudbrandsdal | 23.05.2015 | 2 | Ola Jerpstad | NMK Orkla |
Nord Gudbrandsdal | 23.05.2015 | 3 | Andreas Bolland | NMK Støren |
Nord Gudbrandsdal | 23.05.2015 | 4 | Jo Erik Aa | NMK Orkla |
Nord Gudbrandsdal | 23.05.2015 | 5 | Roar Presthus | NMK Orkla |
Nord Gudbrandsdal | 23.05.2015 | 6 | Martin Syrstad Lindsø | NMK Nord – Gudbrandsdal |
Namdal | 23.05.2015 | 1 | Robin Hatling | NMK Steinkjer |
Namdal | 23.05.2015 | 2 | Ruben Karijord | NMK Brønnøy |
Namdal | 23.05.2015 | 3 | Sondre Muggerud | NMK Verdal & Levanger |
Namdal | 23.05.2015 | 4 | Joakim Opdal | NMK Namdal |
Namdal | 23.05.2015 | 5 | Simon Nyheim | NMK Brønnøy |
Namdal | 23.05.2015 | 6 | Karoline Kjønhaug | NMK Melhus |
Kongsberg | 23.-24.05.2015 | 3 | Sander Hamborg | NMK Hønefoss |
Kongsberg | 23.-24.05.2015 | 4 | Espen Olsen | NMK Vikedal |
Kongsberg | 23.-24.05.2015 | 5 | Martin Tollefsen | NMK Nore og Uvdal |
Kongsberg | 23.-24.05.2015 | 6 | Anette Haugland | NMK Bø |
Kongsberg | 23.-24.05.2015 | 7 | Marthe Odden | NMK Kongsberg |
Kongsberg | 23.-24.05.2015 | 8 | Lasse Johnsen | NMK Grenland |
Gol | 30.05.2015 | 1 | Henning Maribo | NMK Nedre Hallingdal |
Gol | 30.05.2015 | 3 | Thomas Medgård | NMK Gol |
Gol | 30.05.2015 | 4 | Truls Vikan | NMK Nore og Uvdal |
Gol | 30.05.2015 | 6 | Vegard Endrerud | NMK Nedre Hallingdal |
Gol | 30.05.2015 | 7 | Henning Bjerknes | NMK Nedre Hallingdal |
Gol | 30.05.2015 | 8 | Tobias Anthun | NMK Gol |
Rendalen | 30.05.2015 | 2 | Martin Borten | NMK Melhus |
Rendalen | 30.05.2015 | 4 | Stefan Hulsund | NMK Melhus |
Rendalen | 30.05.2015 | 5 | Ole Arne Særnmo | NAF Sør-Østerdal |
Rendalen | 30.05.2015 | 6 | Lars Ole Løkken Lomunddal | NMK Orkla |
Rendalen | 30.05.2015 | 7 | Mats Åsheim | NMK Trysil |
Rendalen | 30.05.2015 | 8 | Arne Solberg | NMK Støren |
Aremark | 30.05.2015 | 3 | Steffen Hansen | NMK Gardermoen |
Aremark | 30.05.2015 | 5 | Mari Hoel | NMK Gjøvik |
Aremark | 30.05.2015 | 6 | Christian Lindemark | NMK Aremark |
Aremark | 30.05.2015 | 7 | Ole Jørgen Ørken | NMK Aremark |
Aremark | 30.05.2015 | 8 | Knut Arne Gaukelund | NMK Aurskog – Høland |
Aremark | 30.05.2015 | 9 | Mikkel Bergersen | NMK Aremark |
Grenland | 30.-31.05.2015 | 3 | Marius Bermingrud | KNA Eiker |
Grenland | 30.-31.05.2015 | 4 | Ole Martin Olsen | NMK Grenland |
Grenland | 30.-31.05.2015 | 6 | Jarle Sandsdalen | NMK Vest-Telemark |
Grenland | 30.-31.05.2015 | 7 | Daniel Sikane | NMK Grenland |
Grenland | 30.-31.05.2015 | 8 | Lars-Martin Storholt | NMK Konsmo |
Grenland | 30.-31.05.2015 | 10 | Petter Lønn Hvidsten | NMK Tønsberg |
Gjøvik | 06.06.2015 | 1 | Jan Henrik Mørkhagen | NMK Elverum |
Gjøvik | 06.06.2015 | 2 | Robin Rørvik | NMK Aremark |
Gjøvik | 06.06.2015 | 4 | Espen Andre Kilen | KNA Solør Motorsport |
Gjøvik | 06.06.2015 | 7 | Aleksander Haslestad | KNA Aust Agder |
Gjøvik | 06.06.2015 | 8 | Kristian Eilertsen | NMK Elverum |
Gjøvik | 06.06.2015 | 9 | Ida Larsen | NMK Fluberg |
Rana | 06.06.2015 | 2 | Thea Finsaas | NMK Grane |
Rana | 06.06.2015 | 3 | Christian Pedersen | NAF Motorsport Salten |
Rana | 06.06.2015 | 4 | Jakob Eide | NMK Brønnøy |
Rana | 06.06.2015 | 5 | Hege Moheim | NMK Grane |
Rana | 06.06.2015 | 6 | Bent Inge Sørensen | NMK Grane |
Nore og Uvdal | 06.06.2015 | 6 | Ole Jørgen Nykmark | NMK Nore og Uvdal |
Nore og Uvdal | 06.06.2015 | 8 | Marlene Sundet | NMK Larvik |
Sandnes & Jæren | 07.06.2015 | 7 | Christopher Nordmark | NMK Sandnes & Jæren |
Sandnes & Jæren | 07.06.2015 | 9 | Mariell Olsen | NMK Konsmo |
Vikedal | 13-14.06.2015 | 6 | Thomas Hundseid Eikeland | NMK Vikedal |
Vikedal | 13-14.06.2015 | 10 | Sverre Hundseid | NMK Vikedal |
Trøgstad | 13-14.06.2015 | (ingen nye kvalifiserte) | ||
Harstad | 13-14.06.2015 | 1 | Mikal Dragvik | NMK Hålogaland |
Harstad | 13-14.06.2015 | 2 | Kristian Olufsen | NMK Hålogaland |
Harstad | 13-14.06.2015 | 3 | Thomas Amundsen | NAF Lofoten |
Nedre Hallingdal | 13-14.06.2015 | 3 | Marcus Ørpen | NMK Modum og Sigdal |
Nedre Hallingdal | 13-14.06.2015 | 4 | Arild Raaen | NMK Nedre Hallingdal |
Engerdal | 20.06.2015 | 5 | Joakim Brattrud | NMK Fluberg |
Engerdal | 20.06.2015 | 6 | Michelle Solheim Baugslien | NMK Tynset |
Hålogaland | 20.-21.06.2015 | 1 | Amalie Horn | NAF Lofoten MS |
Hålogaland | 20.-21.06.2015 | 2 | Henrik Greiner Hanssen | NAF Lofoten MS |
Hålogaland | 20.-21.06.2015 | 5 | Birk Pedersen | NMK Hålogaland |
Hålogaland | 20.-21.06.2015 | 6 | Robin Pedersen | NMK Hålogaland |
Modum & Sigdal | 20.-21.06.2015 | (ingen nye kvalifiserte) | ||
Hamar | 27.-28.06.2015 | 5 | Anders Solberg | NMK Hamar |
Hamar | 27.-28.06.2015 | 7 | Kine Jeanette H. Lund | KNA Solør Motorsport |
Hamar | 27.-28.06.2015 | 9 | Simen Pettersen | NMK Elverum |
Hamar | 27.-28.06.2015 | 10 | Martin Jørgensen | NMK Hamar |
Valdres | 27.06.2015 | 2 | Steffen Hauglid | NMK Valdres |
Valdres | 27.06.2015 | 4 | Andreas Solli | NMK Bergen |
Tynset | 04.07.2015 | 2 | Ole Johan Steigedal | NMK Orkla |
Tynset | 04.07.2015 | 3 | Emil Andre Ås | NMK Trysil |
Tynset | 04.07.2015 | 5 | Emil Lunaas | NMK Tynset |
Tynset | 04.07.2015 | 6 | Camilla Nordgård | NMK Trysil |
Tynset | 04.07.2015 | 7 | Lena Presthus | NMK Orkla |
Støren | 08.-11.07.2015 | 3 | Jørgen Flisen | NMK Melhus |
Støren | 08.-11.07.2015 | 10 | Ørjan Brurud | NMK Melhus |
Bø | 11.-12.07.2015 | 2 | Ståle Skjulestad Korsvik | KNA Aust Agder |
Bø | 11.-12.07.2015 | 3 | Lena Flakk | KAK |
Bø | 11.-12.07.2015 | 4 | Fredrik Helleberg Drøbak | NMK Notodden |
Bø | 11.-12.07.2015 | 6 | Stian Gullhaug | NMK Vikedal |
Bø | 11.-12.07.2015 | 10 | Knut Martin Elvvang | NMK Nore og Uvdal |